26 دی 1401
فعالیت

سرسره تونلی 4 متری

سرسره تونلی 4 متری یک بازی مهیج است که کودک خود را در درون آن انداخته و بعد از چند چرخش در داخل استخری پر از توپ های رنگی فرود می آید. هیجان این تونل در شادی کودک بسیار مهم است.

سرسره تونلی 4 متری خونه فرشته ها چیست؟

با دسترسی کودکان به تونل مارپیچی، یک وسیله بازی منحصر به فرد که مطمئناً همه کودکان را هیجان زده می کند. این سرسره تونلی در مجموعه ای از رنگ ها وجود دارد تا زمین بازی شما را روشن کند و توجه بچه ها را به خود جلب کند.

سرسره مارپیچی به بچه‌ها هیجان می‌دهد که متعهد می‌شوند قبل از رسیدن به یک فرود امن در پایین، خود را برای یک سواری هیجان‌انگیز به داخل تونل تاریک بفرستند.

این سرسره برای سوار شدن کودکان نوپا ایمن است و کودکان دو تا ۱۲ سال می توانند از استفاده از آن لذت ببرند. قطر آن 30 اینچ است که دهانه ای وسیع برای بچه ها در هر اندازه ای فراهم می کند.

 

استخر توپ

 

کودکان می توانند با بازی در این سرسره تونل مارپیچی وانمود کنند که در یک ماموریت سفینه فضایی نخبه سوار می شوند، سرگرم شوند. این یک فرصت عالی برای برانگیختن تخیلات کودکان در حین عبور از تونل به سمت پارک توپ یا زمین بازی است.

با خرید هر یک از تعرفه های بازی خونه فرشته ها می توانید در ساعاتی که در خانه بازی حضور دارید از سرسره توپ مهیج با کودک خود یک هیجان بزرگ را ایجاد کنید. مطمین باشید کودک شما عاشق آن خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *