26 دی 1401
فعالیت

تعمیرگاه | استعداد فنی

تعمیرگاه | استعداد فنی یکی دیگر از ابزارهای بازی جذاب به همراه میز کار می باشد که کمک می کند خلاقیت و علاقه کودک خود را محک زده تا بتوانید با کشف استعداد در راستای تقویت مهارت او اقدام کنید. این ست بازی به کودک شما در نقش مکانیک کمک می کند بتواند قطعات مختلف را سر هم کرده و به نوعی با ابزارهای مکانیکی آشنا شود.

تعمیرگاه | استعداد فنی چه کمکی در تقویت مهارت کودک دارد؟

بچه ها علاقه زیادی به وسایل ابزار مانند دارند چرا که به دلیل تنوع و رنگبندی شادی دارد به عنوان محرک عالی برای جذب کودک برای بازی این وسیله فنی محسوب می شود. این وسلیه بازی جذاب شامل 24 قطعه مختلف به همراه دریل شارژی و کلاه ایمنی به عنوان ابزارهای پیچ گوشتی و غیره که د تعمیرگاهای واقعی استفاده می شود با میز کار در اختیار کودک قرار می گیرد.

جدا از شناسایی علاقه و استعداد کودک با این وسیله بازی، از نظر خلاقیت و با تقویت هوش کودک کمک می کند بتواند اعتماد به نفس بالایی کسب کرده تا در آینده در کارهای تعمیری خانه کمک حال والدین باشد.

با توجه به هیجانی که این میز تعمیر دارد کودک شما می تواند به صورت گروهی با دیگر همنوعان خود به عنوان یک شخصیت فنی و تعمیرکاری در بازی آنها شرکت کرده و علاوه بر افزایش هوش هیجانی کودک به دلیل استفاده از چشم و دست استعداد بدنی  او تقویت شود. در مورد چگونگی اهمیت این مهارت مقاله چگونه مهارت روابط اجتماعی کودک خود را افزایش دهیم؟ مطالعه کنید.

مهارت هایی که کودک با استفاده از ابزار بازی تعمیرگاه آن را کسب می کند شامل موارد زیر است :

  1.  کمک به افزایش هوش کودک
  2. کمک در تقویت ماهیچه ها به خصوص انگشتان دست و چشم
  3. ایجاد اعتماد به نفس در کودک
  4. تقویت هوش ریاضی و تجسمی
  5. کمک در ایجاد خلاقیت در کودک
  6. بهبود و تقویت حافظه دیداری
  7. کمک در ایجاد تمرکز در کودک
  8. کمک در آشنایی با مهارت های حل مسئله، حس لامسه و غیره
  9. تقویت هماهنگی اعضای بدن به خصوص چشم با دست

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *